Transport Poznań Warszawa Lotnisko

Zastanawiasz się jak dojechać do Warszawy szybko, sprawnie i komfortowo? Nasz przewóz osób po Polsce to doskonała usługa dla Ciebie! Dysponujemy flotą nowoczesnych, w pełni sprawnych busów, które zapewnią w pełni udaną podróż. Dzięki nam, zagwarantujesz sobie bezstresowy dojazd na lotnisko w Warszawie, nie przejmując się brakiem znajomości miasta.

Rezerwacja telefoniczna: 665 444 000

 • Jak mam się przygotować do podróży?

  Najistotniejsze jest, aby stawić się na miejscu o wyznaczonej wcześniej godzinie. Transport Poznań – Warszawa na lotnisko wymaga bezwzględnej punktualności, ponieważ opóźnienia wiązałyby się z ryzykiem tego, że pasażerowie nie zdążą na odprawę.

 • Co znajdę wewnątrz busa?

  Czekają na Ciebie idealnie czyste i odświeżone pojazdy, z dodatkową klimatyzacją przeznaczoną dla części pasażerskiej. Ponadto, do dyspozycji podróżnych są różnorodne ładowarki i kable, kompatybilne z wieloma urządzeniami mobilnymi z całego świata. Zadbaliśmy także o to, aby podczas jazdy nikomu nie dokuczało słońce, montując przyciemniane szyby.

 • Czy przewóz osób busem opiera się o rozkłady jazdy?

  Nasz przewóz osób po Europie nie jest organizowany według stałego rozkładu. Swoje usługi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i proponujemy klientom dogodne daty oraz godziny wyruszenia w trasę, aby spełnić wszystkie ich oczekiwania.

 • Gdzie zarezerwuję dla siebie bilet?

  Przygotowaliśmy bardzo prosty proces rezerwacji, opierający się na zaledwie trzech etapach:

  1. Zadzwoń pod numer 665 444 000 i ustal szczegóły interesującego Cię przejazdu.
  2. Zapoznaj się z fakturą pro forma, przesłaną na podany naszemu konsultantowi adres e-mail. Tytuł będzie zawierał omówione szczegóły związane z zamawianym transferem.
  3. Dokonaj przelewu należności na wskazane konto i gdy wpłata się zaksięguje, wydrukuj otrzymaną fakturę VAT, ponieważ jest ona Twoim biletem na przejazd.
 • Gdzie znajdę miejsce, z którego rusza bus?

  Wyruszając z Poznania, zazwyczaj czekamy na pasażerów na parkingu przy rondzie Kaponiera, naprzeciwko salonu operatora telefonicznego. Mieści się on przy biurowcu w bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu Mercure. Jeśli naszym zadaniem jest obiór podróżnych z portu lotniczego, oczekujemy ich przy hali przylotów lub odlotów.

  Co więcej, warto wiedzieć, że grupy 6 i więcej osób mogą dokonać indywidualnego wyboru miejsca zbiórki oraz zakończenia przejazdu w Poznaniu.

 • Czy za swój przejazd mogę zapłacić gotówką?

  Przepraszamy, ale nie dajemy takiej możliwości. Wyłączną formą zapłaty za nasz przewóz osób busem jest dokonanie przelewu na konto podane na fakturze pro forma, która po otrzymaniu przez nas wpłaty stanie się fakturą VAT. Jeśli zdarzy się, że klient zarezerwuje usługę w ostatnim momencie i opłata nie zdąży się zaksięgować, w podróż z nami można się udać za okazaniem potwierdzenia przelewu drogą mailową.

 • Czy możliwe jest rezerwowanie biletów dla innych osób?

  Jasne, że tak. Potrzebujemy jedynie danych wszystkich pasażerów, które należy przesłać mailem wraz z danymi do faktury.

 • Ile kosztuje taki przejazd?

  Transport Poznań – Warszawa (Lotnisko Chopina) lub też w odwrotnym kierunku kosztuje 130 zł brutto z VAT (jest to cena za podróż w jedną stronę). W przypadku, gdy liczba pasażerów w jednym aucie wynosi 6 lub więcej, naliczana jest zniżka do 20%.

 • Ile bagaży mogę ze sobą zabrać?

  Każdy uczestnik przejazdu ma możliwość zabrania ze sobą jednej dużej torby lub walizy, a także pojedynczej sztuki bagażu podręcznego w wybranej formie.

 • Czy w busie znajdzie się miejsce na dodatkowy bagaż?

  Prowadzimy przewozy osób busami mogącymi pomieścić 8 lub 9 pasażerów, dlatego miejsce na bagaże jest dość ograniczone. Z tego względu, niestety nie możemy zgodzić się na przekroczenie ustalonego limitu na osobę.

Dojazd na lotnisko w Warszawie

Jadąc autem z Poznania, wjeżdża się do Warszawy trasą numer 2. W celu dostania się na Okęcie, należy pojechać w prawo na ulicę Dźwigową. Dalej jedziemy ulicą Globusową, Chrobrego, Kleszczową, Łopuszańską i Hynka. Wtedy odbijamy w prawo w ulicę Żwirki i Wigury, przejeżdżamy nią tylko 1 kilometr i już jesteśmy przy Terminalu A Lotniska Chopina.

Jak dojechać do Warszawy?

Nasi wykwalifikowani kierowcy doskonale wiedzą jak dojechać do Warszawy najbardziej dogodną trasą. W linii prostej Poznań i stolicę dzieli 278 km, lecz trasa samochodowa wynosi nieznacznie więcej – 310 km. W dużej mierze wiedzie ona przez autostradę A2, co pozwala pokonać odległość w zaledwie ok. 3 godziny. Należy jednak pamiętać, że w samej Warszawie można spotkać się z korkami, zwłaszcza jeśli wjedziemy tam w godzinach szczytu. Z tego względu, nasza firma zawsze oblicza czas przejazdu tak, aby uwzględnić te niedogodności, które nie są od nas zależne. Dzięki odpowiedniemu planowaniu, dojazd na lotnisko w Warszawie odbędzie się bez znaczących opóźnień, aby pasażerowie mogli bez trudu zdążyć na samolot.