Transfer

Nasze samochody przez 24h na dobę , 7 dni w tygodniu i przez wszystkie dni w roku w zależności od zapotrzebowania przemieszczają się w obydwóch kierunkach na trasach:

Poznań – Berlin /lotniska Schonefeld i Tegel/,
Poznań – Warszawa /lotnisko Chopina i Dworzec Warszawa Centralna/,
Poznań – Wrocław /Lotnisko Strachowice/.

Po wcześniejszym ustaleniu godziny rozpoczęcia transferu i wniesieniu opłaty wszystkich podróżujących zapraszamy do miejsca wyjazdu jakim w przypadku Poznania jest parking obok biurowca sąsiadującego z Hotelem Mercure przy rondzie Kaponiera vis a vis Salonu operatora telefonii komórkowej i przy hali przylotów lub odlotów w przypadku Portów Lotniczych.

Grupy liczące powyżej 5 osób i dokonujące rezerwacji w jednym czasie mogą liczyć na początek lub zakończenie podróży w dowolnie wskazanym miejscu na terenie Poznania. 12 godzin przed planowanym wyjazdem otrzymają Państwo SMS potwierdzający godzinę wyjazdu, numer rejestracyjny samochodu jakim będziecie podróżować i bezpośredni numer kontaktowy do przydzielonego kierowcy.

Życzymy miłej podróży…
Zarząd Super Travel Sp. z o.o.

Jak dojechać do Berlina?

Oferujemy transfer z Poznania do Berlina oraz z powrotem, zwłaszcza dla klientów podróżujących samolotem. Nasze busy jeżdżą sprawdzoną trasą do stolicy Niemiec – wykorzystując autostradę A2, a od granicy podążając drogą A12. Przed samym Berlinem mamy kilka tras do wyboru, w zależności od miejsca docelowego.

Jak dojechać do Warszawy?

Dojazd na lotnisko w Warszawie z pomocą naszej firmy jest bardzo prosty, szybki, a co najważniejsze, bezproblemowy. Nasz kierowca wjeżdża w Poznaniu na autostradę A2, którą podąża aż do samej stolicy. Następnie kieruje się on na południowy-wschód, w stronę osiedla Włochy, na którym znajduje się Lotnisko Chopina.

Jak dojechać do Wrocławia?

Osoby, które zastanawiają się jak dojechać do Wrocławia z Poznania w krótkim czasie, znajdą wsparcie w naszej firmie. Wykonujemy transfery z lotniska oraz na lotnisko wykorzystując nowoczesne busy. Najszybszym rozwiązaniem jest skorzystanie z drogi krajowej numer 5, lecz w przypadku prac na trasie można wybrać DK15.

Busy do Berlina – Schonefeld

Zapewniamy bezproblemowy i punktualny dojazd na lotnisko Schonefeld. Nasi klienci podróżują wygodnymi pojazdami, za kierownicą których siedzą doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści. Osoby te stoją za bezpieczeństwem oraz komfortem podróżnych, a także szybkim i profesjonalnym pokonaniem trasy. Busy do Berlina Schonefeld kursują zgodnie z zapotrzebowaniem klientów, w indywidualnie ustalonych godzinach.

Sprawdź ofertę


Busy do Berlina – Tegel

Oferujemy busy do Berlina Tegel oraz z powrotem do Poznania. Jako największy port lotniczy stolicy Niemiec, obsługuje on rocznie przeszło 20 milionów pasażerów. Z powodu dużej liczby lotów, które się tu odbywają, wiele osób poszukuje sprawdzonego dojazdu na lotnisko Tegel. Nasi kierowcy zrobią wszystko w ich mocy, aby podróż odbyła się szybko i bez zakłóceń, a podróżni dotarli punktualnie na swój lot.

Sprawdź ofertę


Transfer Poznań Wrocław

Świetne przygotowanie naszych kierowców oraz ich doświadczenie sprawiają, że przewóz osób, który świadczymy w Polsce, jest usługą, na której można polegać. W zależności od panujących na trasie warunków oraz występujących utrudnień, podejmą oni świadomą decyzję na temat drogi. Oferowany przez nas transfer Poznań – Wrocław najczęściej odbywa się trasą S5, która pozwala dotrzeć na miejsce w niecałe trzy godziny.

Sprawdź ofertę


Transfer Poznań Berlin

Specjalizację naszej firmy stanowi przewóz osób busem po Europie i Polsce, zwłaszcza sprawnie wykonywane transfery na lotniska. W związku z tym, iż w pobliżu Poznania znajduje się kilka portów lotniczych, które oferują szerszą gamę lotów, nasi klienci często potrzebują zaufanego przewoźnika. Doskonale wiemy jak dojechać do Berlina w najkrótszym możliwym czasie, dzięki czemu nasi pasażerowie nie muszą obawiać się spóźnień.

Sprawdź ofertę