Transfer Poznań Wrocław

Nasza oferta to z pewnością doskonała propozycja dla każdego Poznaniaka, który zastanawia się jak dojechać do Wrocławia w sposób szybki i wygodny. Dzięki temu, że działamy elastycznie, możemy dostosować się do Twoich potrzeb. Dojazd na lotnisko we Wrocławiu w przypadku grup zorganizowanych może rozpocząć się w dowolnie wybranym miejscu na terenie Poznania.

Rezerwacja telefoniczna: 665 444 000

 • Czy przewóz osób busem odbywa się według rozkładów jazdy?

  Nasz transfer Poznań – Wrocław nie ma ustalonego rozkładu jazdy. Dbamy o to, aby zaproponować każdemu klientowi najdogodniejszą dla niego datę oraz godzinę rozpoczęcia podróży, co wpisze się w jego indywidualne potrzeby.

 • Co muszę wiedzieć przed wyjazdem?

  Kluczową kwestią jest z pewnością to, aby stawić się w umówionej wcześniej lokalizacji punktualnie. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że każdy z pasażerów chciałby dojechać na miejsce jak w jak najkrótszym czasie, więc nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek opóźnienia w chwili wyjazdu.

 • Co zastanę w busie?

  Jako że zapewniamy wysokiej jakości przewóz osób po Polsce i innych częściach Europy, w naszych autach zawsze można spotkać się ze świeżym zapachem i czystością. Co więcej, mają one przyciemniane szyby, odrębną klimatyzację dla pasażerów, a nawet obszerny zestaw kabli i ładowarek do urządzeń przenośnych z różnych stron świata.

 • Jak wygląda cennik podróży?

  Transfer Poznań – Wrocław (Lotnisko Strachowice) oraz w odwrotną stronę kosztuje 80 zł brutto z VAT (jest to cena za podróż w jedną stronę). Jeśli na przejazd jednym autem zdecyduje się grupa 6 lub więcej osób, otrzymują one zniżkę do 20%.

 • Czy za podróż mogę zapłacić gotówką?

  Nie udostępniamy takiej możliwości. Jedyną formę uiszczenia zapłaty i tym samym potwierdzenia zawarcia umowy na nasz przewóz osób po Europie stanowi przelew na konto bankowe, podane na fakturze pro forma. Gdy nastąpi zaksięgowanie się wpłaconej sumy, dokument ten zostanie przekształcony w fakturę VAT. Jeśli klient dokona rezerwacji w ostatniej chwili, wyjątkowo zgadzamy się na wykonanie usługi na podstawie dostarczonego nam potwierdzenia transakcji, która nie zdążyła się jeszcze zaksięgować.

 • Gdzie mogę dokonać rezerwacji przejazdu?

  Umożliwiamy bardzo prostą rezerwację, stanowiącą zarazem zakup biletu, która obejmuje jedynie następujące trzy kroki:

  1. Kontakt pod numer 665 444 000 w celu omówienia szczegółów danego transferu Poznań – Wrocław.
  2. Zapoznanie się z przesłaną fakturą pro forma, zawierającą w tytule umówione z naszym konsultantem szczegóły usługi.
  3. Przelanie ustalonej kwoty na podane konto, po czym klient otrzymuje od nas FV do wydrukowania. Dokument ten stanowi bilet na dojazd na lotnisko we Wrocławiu.
 • Gdzie organizowana jest zbiórka?

  Naszym standardowym punktem startowym w Poznaniu jest parking koło biurowca mieszczącego się obok Hotelu Mercure. Znajduje się on przy rondzie Kaponiera, na wprost salonu operatora telefonii komórkowej. Jeśli odbieramy klientów z lotniska, oczekujemy ich w pobliżu hali odlotów lub przylotów.

  Udostępniamy także możliwość samodzielnego wyboru miejsca rozpoczęcia i zakończenia przejazdu w przypadku grup składających się z ponad 5 osób, rezerwujących usługę w tym samym czasie. Prosimy przy tym, aby była to lokalizacja na terenie Poznania.

 • Czy jestem w stanie zarezerwować bilet dla kogoś innego?

  Jak najbardziej. Jedyne, co należy zrobić, to podać w mailu dane wszystkich współpasażerów wraz z danymi do faktury.

 • Czy w trasie możliwy jest postój?

  Podczas każdego przejazdu odbywa się jeden postój, trwający max. 15 minut. Zazwyczaj ma on miejsce w połowie trasy.

 • Czy znajdzie się w busie miejsce na dodatkowy bagaż?

  W swojej flocie posiadamy busy mieszczące 8 lub 9 osób, gdzie nie ma dodatkowej przestrzeni na walizy i torby (takiej jak np. przyczepa). Z tego względu, liczba bagaży na jednego pasażera jest ograniczona.

Dojazd na lotnisko – Wrocław

Dojazd na lotnisko we Wrocławiu jest szybki i bezproblemowy z różnych kierunków, dzięki bliskości obwodnicy. Od strony Poznania wjeżdża się na nią z drogi krajowej nr 5, a z Warszawy z drogi S8, natomiast w przypadku południa Polski, wjazd następuje z autostrady A4 oraz drogi krajowej nr 8. Jadąc Autostradową Obwodnicą Wrocławia, należy zjechać na węźle Lotnisko. Tuż obok terminalu znajduje się rozległy parking, gdzie bez trudu można znaleźć miejsce, ponieważ mieści on aż ok. 1000 pojazdów.

Jak dojechać do Wrocławia?

Zastanawiając się jak dojechać do Wrocławia, można wybrać jedną z aż trzech alternatywnych tras z Poznania. Różnią się one przede wszystkim długością, a co za tym idzie, czasem potrzebnym na ich przebycie. Liczą od 160 do 180 km i należy na nie przeznaczyć zwykle 2,5-3 godziny. Najkrótszy odcinek wiedzie przez Śrem, Gostyń oraz Rawicz, następna w kolejności jest trasa przez Kościan, Leszno oraz Rawicz, natomiast najdłuższa przez Środę Wlkp, Jarocin, Krotoszyn i Milicz.

Chcąc wybrać trasę do Wrocławia liczącą sobie jak najmniej kilometrów, trzeba rozpocząć podróż od udania się na ulicę Bolesława Krzywoustego w Poznaniu i skierować się na południe, docierając do drogi ekspresowej S11, a następnie kontynuować nią swoją podróż. Tuż przed dotarciem do Kórnika, należy skręcić na drogę wojewódzką nr 431, a potem 434, przejeżdżając przez Śrem, Gostyń i Rawicz, gdzie zjeżdża się na drogę krajową nr 5 na Trzebnicę. Trasa ta przecina autostradę A8 i dochodzi do ulicy Żmigrodzkiej oraz Bałtyckiej, którymi bez problemu można dojechać do samego centrum Wrocławia.