Transfer Poznań Berlin

Super Travel 24 jest firmą, której specjalnością jest przewóz osób busem na lotniska w Europie i Polsce. Jedną z najczęściej wybieranych przez naszych klientów opcji jest transfer Poznań-Berlin, który pozwala szybko oraz w wysokim komforcie dostać się do wybranego portu lotniczego – Schonefeld lub Tegel. Aby móc odpowiedzieć na Państwa pytania, poniżej przygotowaliśmy zestaw najważniejszych informacji odnośnie naszej oferty.

Rezerwacja telefoniczna: 665 444 000

 • Jakie są dostępne formy płatności?

  Zapraszamy do zrealizowania opłat za nasze transfery przelewem bankowym.

 • Ile czasu trwa przewóz osób busem do Berlina?

  Staramy się przewieźć naszych pasażerów w możliwie najkrótszym czasie, jednocześnie stosując się do przepisów prawa drogowego. Oznacza to, iż transfer Poznań-Berlin trwa od 2,5 godziny w przypadku lotniska Schonefeld, do przeszło trzech w przypadku Tegel.

 • Gdzie organizowane jest miejsce zbiórki?

  Jeśli zajmujemy się przewozem grupy zorganizowanej liczącej więcej niż pięć osób, dobór miejsca rozpoczęcia oraz zakończenia podróży pozostawiamy do ich dyspozycji, zaznaczając jednocześnie, że musi się ono znajdować na terenie Poznania.

  W innych przypadkach zbiórka odbywa się na parking biurowca znajdującego się przy Hotelu Mercure w okolicy Ronda Kaponiera lub przy hali odlotów albo przylotów wybranego portu lotniczego.

 • Czy busy do Berlina kursują w okresie świąt?

  Tak, flota, którą posiadamy oraz nasi dyspozycyjni kierowcy umożliwiają wykonywanie nam transferów Poznań-Berlin także w okresach świątecznych.

 • Czy pojazdy posiadają dodatkowe wyposażenie?

  Oferujemy przewóz osób busem o wysokim komforcie – wyposażonym w klimatyzację, przyciemniane szyby oraz zestaw różnorodnych ładowarek do urządzeń mobilnych. Wszystkie nasze pojazdy są starannie wysprzątane oraz pachnące, aby uprzyjemnić podróż naszym pasażerom, a w ich wnętrzach na naszych klientów zawsze czekają napoje oraz drobne przekąski.

 • Czy przewozy oparte są o rozkład jazdy?

  Nie posiadamy stałego planu odjazdów, ale zawsze dążymy do tego, aby zaoferować naszym klientom transfery w datach oraz godzinach dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb.

 • Czy podczas podróży przewidywane są przerwy?

  Mniej więcej w połowie podróży proponujemy jedną, piętnastominutową przerwę, tak aby nie przedłużać czasu potrzebnego na dojazd do wybranego miejsca w Berlinie.

 • Czy w busie wyznaczone jest miejsce na dodatkowe bagaże? Ile mogę ich zabrać?

  Nie podróżujemy z dodatkowymi przyczepami czy też bagażnikami dachowymi, dlatego ilość bagażu, który można ze sobą zabrać jest ograniczona. W związku z tym, że posiadamy 8 i 9 osobowe busy, każdy podróżny może maksymalnie zabrać jedną dużą walizkę oraz jedną sztukę bagażu podręcznego.

 • W jaki sposób mogę zarezerwować bilet?

  Rezerwacja biletu następuje w trzech prostych krokach:

  1. Dzwonią Państwo na numer 665 444 000, aby ustalić szczegóły transferu Poznań-Berlin.
  2. Zgodnie z nią otrzymują Państwo wiadomość e-mail z fakturą pro forma przygotowaną przez konsultanta zgodnie z uprzednią rozmową.
  3. Opłacenie jej, a następnie wydrukowanie fv otrzymanej po zaksięgowaniu wpłaty stanowi Państwa bilet.
 • O czym muszę wiedzieć przed podróżą?

  Naszych podróżnych prosimy o punktualność oraz zjawienie się na miejscu zbiórki kilka minut wcześniej. Pozwoli nam to na sprawny wyjazd oraz dotarcie do celu w wyznaczonym uprzednio czasie.

 • Czy rezerwacja może zostać wykonana na inne nazwisko?

  Jeśli prześlą nam Państwo mailowo dane wszystkich podróżujących, których potrzebujemy do faktury, to nie ma najmniejszych przeciwwskazań przeciwko wykonaniu rezerwacji na inne nazwisko.

Przewóz osób busem

Transfer Poznań-Berlin, wprowadziliśmy do swojej oferty dla osób, które często odprawiają się na lotniskach tej europejskiej stolicy. Z naszą asystą, każdy podróżny szybko oraz bezproblemowo dostanie się do wybranego portu lotniczego o każdej porze dnia i roku. Przewóz osób po Europie, który oferujemy, nie posiada wyznaczonego rozkładu jazdy, lecz jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb klienta. Realizujemy przejazdy zarówno do Berlin Schonefeld, jak i Tegel, które obsługują pasażerów różnorodnych linii lotniczych. Korzystając z naszych usług transportowych mogą mieć Państwo pewność, że podróż będzie przyjemna i relaksująca, a Państwo dotrą na miejsce w wyznaczonym czasie.

Jak dojechać do Berlina?

Nasza firma działa już od 2002 roku oferując profesjonalny oraz wygodny przewóz osób. Polska oraz Niemcy to dwa kraje, które najczęściej obsługują nasi kierowcy, przede wszystkim zajmując się dowożeniem podróżnych do ustalonego portu lotniczego. Transfer Poznań-Berlin jest wygodny, ponieważ miasta te znajdują się w optymalnej odległości od siebie – 270 km, które w większości pokonuje się autostradą. Dzięki temu, w miejscu docelowym znaleźć można się już po niecałych trzech godzinach podróży. Nasi kierowcy zadbają o to, by trasa upłynęła w przyjemnej atmosferze, a Państwo byli zadowoleni ze współpracy z firmą Super Travel 24.