Przewóz osób po Europie

Przewóz osób po Europie już od lat stanowi naszą niekwestionowaną specjalność. Dbamy o to, aby każdy klient był w stu procentach zadowolony ze zrealizowanej usługi i w razie potrzeby chętnie do nas wracał. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, którzy doskonale znają europejskie trasy i jeśli to tylko możliwe, potrafią umiejętnie omijać korki, aby dowieźć pasażerów w wyznaczone miejsce na czas.

Busy do Berlina Tegel

Nasza oferta to idealna propozycja dla każdego, kogo interesują busy do Berlina. Tegel to lotnisko z bardzo bogatą ofertą transferów, dlatego wozimy tam pasażerów niezwykle często, a oni stamtąd mogą udać się nawet w tak odległe miejsca, jak Egipt, Stany Zjednoczone, Singapur czy Chiny. Nasz przewóz trwa zazwyczaj 3-4 godziny, jednak może się on nieco wydłużyć w przypadku napotkanych kolizji lub remontów prowadzonych na trasie.

Busy do Berlina Schonefeld

Zakres naszych usług obejmuje również busy do Berlina na lotnisko Schonefeld. Zapewniamy swoim pasażerom wysoki komfort jazdy w nowoczesnych i wysprzątanych pojazdach, ponieważ zależy nam na tym, aby każdy klient był w pełni zadowolony ze standardu podróży. Wyruszamy spod biurowca przylegającego do hotelu Mercure w Poznaniu, a dojazd na lotnisko Schonefeld zajmuje nam zwykle 2,5-3h (możliwe wydłużenie czasu przejazdu w wyniku remontów lub napotkanych kolizji).

Przewóz osób – cennik

Przygotowaliśmy dla Państwa przejrzysty i zrozumiały cennik naszych przewozów osób po Europie. Koszt przejazdu staramy się ustalić tak, aby był on przystępny dla jak największej liczby osób. Warto wiedzieć, że w przypadku transferu grup składających się z co najmniej 6 pasażerów w jednym busie obowiązuje zniżka do 20%.

Przejdź do cennika

Regulamin

Przed udaniem się w podróż z nami, prosimy o zapoznanie się z regulaminem, dostępnym w odpowiedniej zakładce naszej strony internetowej. Dostępne są tam między innymi informacje na temat składania rezerwacji, rezygnacji i zwrotów, dozwolonej ilości bagażu, przebiegu podróży i wielu innych niezwykle istotnych aspektów.

Nasza flota

Busy, w których realizujemy dojazd na lotnisko Tegel, Schonefeld, Strachowice oraz Okęcie to nowoczesne i w pełni sprawne pojazdy, gwarantująca pasażerom wysoki komfort podróży. Posiadamy takie auta, jak na przykład Renault Traffic III, Volkswagen Transporter 6 czy Opel Vivaro II. Przed wyruszeniem w drogę, zawsze kontrolujemy ich stan techniczny i dokładnie sprzątamy ich wnętrze.