O nas

Super Travel 24 to nowoczesna, prężnie rozwijającą się firma

Specjalizujemy się w przewozie osób między Poznaniem i lotniskami w Berlinie /Schonefeld i Tegel/, Wrocławiu i Warszawie.

Naszą działalność w świadczeniu usług w zakresie przewozu osób na terenie Europy zachodniej prowadzimy od 2002 roku. Od niedawna naszą ofertę postanowiliśmy skierować do Klientów z Polski a szczególnie osób podróżujących z Poznania.

Od pierwszych dni swojego istnienia stawiamy na jakość i solidność świadczonych usług. Nasi kierowcy to wykwalifikowani i doskonale przeszkoleni ludzie, którzy bezpiecznie i punktualnie dowiozą Państwa w wyznaczone miejsce. Wyjazd z Poznania odbywa się zawsze ze ścisłego centrum miasta tj. sprzed Hotelu Mercure przy rondzie Kaponiera. Grupy składające się z więcej niż 5 osób i zamawiające transfer wspólnie mogą liczyć na rozpoczęcie podróży z jakiegokolwiek wskazanego przez siebie miejsca na terenie Poznania.

Poza transferem na lotniska nasza Firma posiada szeroką ofertę przewozu grup zorganizowanych oraz przewozu osób chorych i niepełnosprawnych.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.