Jak dojechać do Wrocławia?

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz szybko dojechać do Wrocławia? Nasz transfer Poznań-Wrocław to doskonała oferta zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych lub nawet firm. Usługa ta pozwala dotrzeć w wybrane miejsce szybko, bez utrudnień i w niezwykle komfortowy sposób. Nie jeździmy według ściśle ustalonego rozkładu, lecz działamy elastycznie, dostosowując datę i godzinę wyjazdu pod zapotrzebowania konkretnych pasażerów. Nasze busy są czyste i pachną świeżością, a ponadto, posiadają klimatyzację i przyciemniane szyby, aby warunki pogodowe nie obniżały standardu podróży.

Rezerwacja telefoniczna: 665 444 000

Dojazd na lotnisko we Wrocławiu

Dojazd na lotnisko we Wrocławiu z dowolnego kierunku nie sprawia kierowcom problemu, jako że w pobliżu tego miasta biegnie obwodnica. Jadąc z Poznania, dociera się na nią wjeżdżając z drogi krajowej numer 5, a następnie trzeba zjechać na węźle Lotnisko. Dotrzemy w ten sposób na obszerny parking, gdzie może być pozostawionych równocześnie blisko 1000 samochodów, więc z łatwością znajdzie się tam miejsce.

Port lotniczy Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika miał niegdyś charakter militarny, jako że powstał na potrzebny niemieckiej armii w 1938 roku. Posiada on obecnie jeden międzynarodowy i jeden krajowy terminal pasażerski. Co więcej, znajduje się tam również terminal cargo. Jest to szóste pod względem liczby obsługiwanych pasażerów lotnisko w Polsce.

Transfer Poznań – Wrocław

Nasi kierowcy doskonale wiedzą jak dojechać do Wrocławia możliwie jak najszybciej, dzięki czemu przewóz osób busem nie zajmuje wiele czasu. Obszarem, na którym realizujemy przewóz osób, jest nie tylko Polska, ale i inne kraje Europy (np. Niemcy), więc nasza kadra ma niezwykle bogate doświadczenie zawodowe. Swoich pasażerów witamy drobnym poczęstunkiem, a następnie bez żadnych opóźnień wyruszamy w trasę.

Transfer Poznań – Wrocław zajmuje zazwyczaj około 2,5-3 godziny, zakładając, że nie wystąpią takie utrudnienia jak ciężkie warunki atmosferyczne lub intensywne korki na ulicach miasta. Godzina wyjazdu zostaje jednak ustalona w taki sposób, że nawet w przypadku niesprzyjających okoliczności, zdążą Państwo na odprawę.

Cennik Przejazdów

Koszt dojazdu na lotnisko we Wrocławiu z Poznania (lub z powrotem) wynosi 80 zł brutto. Warto zebrać grupę sześciu lub więcej osób, ponieważ wtedy cena zostaje objęta rabatem w wysokości 20%. Płatności należy dokonywać z góry poprzez przelew na konto naszej firmy – nie jest możliwe uiszczenie należności w gotówce u kierowcy.

Regulamin przejazdów

Swój przewóz osób po Europie prowadzimy w oparciu o regulamin, który zalecamy przeczytać przed udaniem się z nami w podróż, aby uniknąć nieporozumień. Warto wiedzieć na przykład, że w aucie niedozwolone jest spożywanie alkoholu i środków odurzających, a także palenie wyrobów tytoniowych. Ponadto, w regulaminie znajdą Państwo także maksymalne wymiary i wagę bagażu.