Jak dojechać do Warszawy?

Idealnym sposobem na to, aby zapewnić sobie komfortową i bezpieczną podróż jest nasz transport Poznań-Warszawa. Posiadamy w swojej flocie tak nowoczesne modele busów, jak Volkswagen Transporter T6, Renault Traffic III, Fort Transit i Opel Vivaro II. Nasze auta przed każdą trasą są czyszczone i odświeżane, aby zapewnić Państwu najwyższy standard usług. Kierowcy przed podróżą proponują też pasażerom niewielki poczęstunek w postaci napoju, soku lub wody oraz słodkich przekąsek. Dbając o to, aby nie dokuczało Państwu słońce, wyposażyliśmy swoje busy w przyciemniane szyby.

Rezerwacja telefoniczna: 665 444 000

Dojazd na lotnisko w Warszawie

Z Poznania do Warszawy wjeżdża się trasą numer 2 i aby dotrzeć na lotnisko, trzeba odbić w prawo w ul. Dźwigową. Dalsza droga wiedzie przez następujące ulice: Globusową, Chrobrego, Kleszczową, Łopuszańską i Hynka. Potem należy udać się w prawo w ul. Żwirki i Wigury, przemierzyć zaledwie 1 kilometr i podjechać pod Lotnisko Chopina (a konkretnie jego Terminal A).

Warto wiedzieć, że jest to największy port lotniczy w naszym kraju. Istnieje już od 1934 roku i początkowo nosił nazwę Portu Lotniczego Warszawa-Okęcie, od osiedla w dzielnicy Włochy, na którym się znajduje (do dziś często zwyczajowo się jej używa). Każdego roku przewija się przez to lotnisko mnóstwo pasażerów – np. w samym 2017 roku obsłużyło ono 15,7 mln podróżnych.

Transport Poznań – Warszawa

Realizowany przez nas przewóz osób po Europie to doskonała propozycja dla każdego, kto zastanawia się jak dojechać do Warszawy bez wysiłku ani stresu. Nasi kierowcy są zawsze punktualni, dlatego nie muszą się Państwo martwić o jakiejkolwiek opóźnienia, które w przypadku transferu na port lotniczy mogłyby być wyjątkowo problematyczne. Prowadzą oni przewóz osób po Polsce i nie tylko od wielu lat, dlatego doskonale znajdą swoje trasy i nigdy się na nich nie gubią. Dojazd na lotnisko w Warszawie zajmuje im tylko ok. 3 godzin, więc nie będzie to dla Państwa zbyt męcząca podróż.

Wyruszamy spod hotelu Mercure przy Rondzie Kaponiera, czyli z samego centrum Poznania. Trasa samochodowa do stolicy liczy niewiele ponad 300 km i obejmuje głównie autostradę A2. Do czasu przejazdu doliczamy także ewentualność wystąpienia korków, dlatego mogą być Państwo pewni, że zdążą na samolot.

Cennik Przejazdów

Transport Poznań – Warszawa (Lotnisko Chopina) lub w drugą stronę kosztuje 130 zł brutto. Z pewnością ważną informację stanowi fakt, iż w przypadku przewozu sześciu osób jednym busem, zapewniamy Państwu atrakcyjną zniżkę w wysokości 20%. W cenie mieści się także transport bagażu oraz drobny poczęstunek.

Regulamin przejazdów

Organizujemy przewóz osób busem według regulaminu, z którym mogą się Państwo zapoznać na odpowiedniej podstronie naszej witryny internetowej. Należy na przykład pamiętać, że pasażer powinien zjawić się na miejscu co najmniej 5 minut przed ustaloną godziną odjazdu. Ponadto, trzeba wiedzieć, że wszystkie miejsca objęte są rezerwacją i bilet na przejazd musi być wcześniej zamówiony i opłacony.