Jak dojechać do Berlina?

Super Travel 24 oferuje swoim klientom wygodny i profesjonalny przewóz osób busem po Europie. Z pomocą naszych doświadczonych kierowców oraz niezawodnej floty samochodów, będą Państwo mieli zagwarantowany planowy dojazd na lotnisko Tegel i Schonefeld w Berline, ale również w wiele innych miejsc, które obsługuje nasza firma. Pracujemy w tej branży już od wielu lat, wobec czego rozumiemy potrzeby naszych klientów, a co za tym idzie, staramy się, aby każdy transfer z Poznania został zrealizowany punktualnie i z należytym zaangażowaniem naszych pracowników.

Rezerwacja telefoniczna: 665 444 000

Busy do Berlina

Doskonale wiemy jak ważna jest wygodna i bezstresowa podróż, dlatego nasze busy do Berlina Schonefeld i Tegel to nowoczesne i komfortowe pojazdy. Profilowane siedzenia oraz niezawodna klimatyzacja sprawiają, że przejazd odbywa się w przyjemnej atmosferze, a każdy z pasażerów może się zrelaksować.

Przewóz osób w Polsce oraz za granicą wykonujemy przy pomocy samochodów, takich jak Opel Vivaro II, Renault Traffic III czy Ford Transit, które umożliwiają szybką i wygodną jazdę kierowcy oraz naszym klientom. Aby dodatkowo umilić dojazd na lotnisko w Berlinie, naszych pasażerów częstujemy drobnym poczęstunkiem w postaci słodkości oraz napojów. Zależy nam na tym, aby zaoferować Państwu wysokiej jakości transfer w atrakcyjnej cenie.

Dojazd na lotnisko Schonefeld

Zlokalizowane na południe od Berlina lotnisko Schonefeld jest punktem, do którego można w bardzo prosty sposób dotrzeć z Poznania. Po skierowaniu się na autostradę A2, możliwe jest dostanie się na drogę szybkiego ruchu, która pozwoli wykonywać podróż aż do samej granicy niemiecko-polskiej. Tam trasa przechodzi w drogę numer dwanaście, z której należy zjechać dopiero pod samym Berlinem, kierując się w stronę portu drogą numer 10, a następnie 113.

SuperTravel24 oferuje busy do Berlina Schonefeld, ponieważ to lotnisko jest jednym z dwóch obecnie funkcjonujących portów zlokalizowanych w pobliżu stolicy Niemiec. W 2016 roku obsłużyło ono 11,6 mln pasażerów, zajmując drugie miejsce, zaraz po lotnisku Tegel.

Dojazd na lotnisko Tegel

Busy do Berlina Tegel ruszające z Poznania mają odrobinę trudniejsze zadanie, niż te podróżujące do Schonefeld. Lotnisko znajduje się w północno-zachodniej części miasta, zdecydowanie bliżej centrum, w związku z czym do czasu podróży należy doliczyć przedostanie się przez zwiększony ruch miejski. Przewóz osób po Europie, który wykonują nasi kierowcy, nauczył ich cierpliwości, a także spokoju, które potrzebne są szczególnie podczas przemieszczania się po dużych metropoliach.

Lotnisko zlokalizowane jest przy drodze 111, w którą należy się włączyć po zjechaniu z drogi 103 oraz 113. Pozostała trasa wygląda zupełnie tak samo jak transfer Poznań – Berlin Schonefeld. Tegel jest obecnie portem lotniczym, który obsługuje największą ilość pasażerów ze stolicy Niemiec – w 2016 roku było to aż 21 mln.

Transfer Poznań Berlin

Nasi kierowcy doskonale wiedzą jak dojechać do Berlina, wobec czego przejazd jest punktualny oraz odbywa się w komfortowej atmosferze. Staramy się dobrać godzinę odjazdu do indywidualnych potrzeb naszych pasażerów oraz do warunków panujących na drogach, aby nasz transfer odbył się zgodnie z prognozowanymi ustaleniami. Mimo iż nasz przewóz osób obsługuje głównie Polskę, nie należy zapominać, że po wcześniejszym zarezerwowaniu podróży, możliwy jest także odbiór zagranicznych klientów z lotniska w stolicy Niemiec.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz regulaminem, tak aby dojazd na lotnisko Schonefeld czy Tegel odbył się planowo, bez żadnych opóźnień oraz zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Cennik Przejazdów

Zależy nam na tym, aby nasi klienci chętnie korzystali z przewozu osób busem, który oferujemy, dlatego nasze ceny są wyjątkowo konkurencyjne. W ten sposób dbamy o to, by pasażerowie nie tylko odbywali przyjemną podróż z naszą firmą, ale także o to, by nie stanowiła ona dla Państwa dużego wydatku.

Regulamin przejazdów

Chcemy, aby zarówno nasi pasażerowie, jak i nasza firma byli zabezpieczeni w przypadku jakichkolwiek niegodności związanych z naszym transferem do Berlina, dlatego opracowaliśmy regulamin podróży. Znajdą go Państwo w dedykowanej zakładce na naszej stronie – uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nim przed wyjazdem.