Busy do Berlina Tegel

Przewóz osób busem po Europie i Polsce jest głównym zadaniem naszej firmy, dlatego serdecznie zapraszamy osoby, które interesuje sprawdzony dojazd na np. lotnisko Tegel. Nasi kierowcy cechują się profesjonalizmem oraz rzetelnością, a nasze busy do Berlina Tegel to niezawodne w tego typu trasach pojazdy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Rezerwacja telefoniczna: 665 444 000

 • Z jakiego miejsca rozpoczyna się transfer Poznań – Berlin?

  W zależności od wcześniejszych ustaleń odnośnie godziny wyjazdu oraz tylko i wyłącznie po uiszczeniu należnej opłaty, zapraszamy w Poznaniu do dwóch punktów. Pierwszy to hala przylotów lub odlotów w Porcie Lotniczym Ławica, natomiast drugi to parking znajdujący się przy zlokalizowanym obok Hotelu Mercure biurowcu.

  W przypadku grup zorganizowanych (pięć lub więcej osób) gwarantujemy start oraz zakończenie podróży w dowolnie wybranym miejscu w Poznaniu.

 • Ile trwa dojazd na lotnisko Tegel?

  Dotarcie z centrum Poznania do portu lotniczego Berlin Tegel to podróż, która trwa od 3-4 godzin. Zaznaczamy, że przewidziany przez nas czas jazdy może ulec zmianie ze względu na częste remonty nawierzchni oraz wypadki samochodowe po stronie naszego zachodniego sąsiada.

 • Czy możliwa jest płatność gotówką?

  Nie oferujemy płatności gotówką. Honorujemy tylko przelewy na podstawie faktury proforma, która po zaksięgowaniu wpłaty na koncie staje się fakturą VAT. W szczególnych sytuacjach, gdy podróż została zarezerwowana w ostatniej chwili, a środki nie dotarły jeszcze na nasze konto, należy do nas wysłać potwierdzenie przelewu, które upoważnia do przejazdu.

 • Czy organizujecie przewóz osób busem w okresach świątecznych?

  Posiadamy sporą flotę samochodów oraz duża grupę dyspozycyjnych kierowców, co jest gwarancją tego, że nawet podczas obleganych terminów możemy oferować szeroką gamę transferów na lotniska.

 • Jakim sprzętem dysponują busy?

  Nasze busy do Berlina Tegel charakteryzują się nieskazitelną czystością oraz świeżością. Każdy z naszych pojazdów wyposażony jest w klimatyzację (dedykowaną sekcji pasażerskiej), przyciemniane okna oraz różnorodne ładowarki i kable, które posłużą do naładowania różnorodnych urządzeń przenośnych.

 • Czy muszę coś wiedzieć przed podróżą?

  Jedyne czego wymagamy od naszych podróżnych jest punktualność. Stawienie się w wyznaczonym miejscu o określonym czasie jest kluczowe, aby każdy z naszych klientów dotarł do celu jak najszybciej oraz bez jakichkolwiek opóźnień.

 • Ile kosztuje dojazd na lotnisko Tegel

  Podróż indywidualnego pasażera w jedną stronę wynosi 120PLN brutto z VAT. Przy przewozie grup zorganizowanych (od sześciu osób w jednym pojeździe) oferujemy rabat wynoszący 20%.

 • Czy możliwa jest rezerwacja na inne nazwisko?

  Jak najbardziej. Prosimy jedynie o wyszczególnienie danych wszystkich podróżujących w mailu, ponieważ są one niezbędne do wystawienia przez nas faktury.

 • Czy przewóz osób po Europie organizowany jest zgodnie z rozkładem jazdy?

  Oferowane przez nas busy do Berlina Tegel oraz innych miast nie mają stałego rozkładu jazdy. Staramy się dopasować terminy oraz godziny naszych transferów do potrzeb każdego potencjalnego klienta.

 • Jaką ilość bagaży można ze sobą zabrać?

  Każdy z naszych klientów może mieć ze sobą jedną sztukę dużego bagażu oraz jedną sztukę dowolnego bagażu kabinowego.

 • Czy w busie znajdzie się miejsce na dodatkowy bagaż?

  Posiadamy ośmio- oraz dziewięcioosobowe busy dostosowane do przewozu pasażerów, wobec czego liczba bagażu na jedną osobę jest ograniczona. Nie przewidujemy dodatkowo dołączanych przeczep lub bagażników dachowych podczas dojazdu na lotnisko Tegel.

 • Jak wygląda proces rezerwacji?

  Zakup oraz zarezerwowanie biletu następuje w trzech prostych krokach:

  1. Należy wykonać telefon na numer 665 444 000 aby ustalić szczegóły podróży.
  2. Po rozmowie wysyłamy na wskazany adres e-mail fakturę pro forma, która zawierać będzie ustalone podczas kontaktu telefonicznego detale transferu.
  3. Ostatnim krokiem jest jej opłacenie, które w momencie zaksięgowania przelanych środków generuje fv, której druk stanowi bilet.
 • Czy podczas podróży możliwy jest postój?

  Zależy nam na tym, aby nasz przewóz osób Polska-Niemcy był punktualny, wobec czego nie przewidujemy więcej niż jedną, piętnastominutową przerwę podczas podróży.

Dojazd na lotnisko Tegel

Port lotniczy Berlin Tegel to jedno z dwóch lotnisk obsługujących osoby podróżujących do i ze stolicy Niemiec. Działa on od 1971 roku odprawiając oraz przyjmując rocznie nawet 20 milionów osób. Dojazd na lotnisko Tegel z centrum miasta jest niezwykle prosty, gdyż znajduje się ono zaledwie osiem kilometrów od niego. Dzięki dogodnej lokalizacji – przy autostradzie A111, która łączy dwie obwodnice niemieckiej stolicy – A10 i A110, dotarcie na miejsce samochodem lub autokarem nie zajmuje wiele czasu i szacowane jest na około dwadzieścia minut. Busy do Berlina Tegel, które oferujemy, to organizowane zgodnie z potrzebami naszych klientów, dedykowane przejazdy na lotnisko.

Transfer Poznań – Berlin

Nasza firma oferuje przewóz osób busem po Europie oraz Polsce dopasowaną do indywidualnych życzeń i wytycznych klienta. Dojazd na lotnisko Tegel oferujemy wszystkim tym, którzy podróżują samolotem ze stolicy Niemiec, a potrzebują się tam dostać z Poznania. Te dwa miasta dzieli 270 km, których pokonanie może zabrać nawet mniej niż trzy godziny. Jedną z tras, które mogą obrać busy jadące do Berlina Tegel z Poznania, jest podróż do węzła autostrady A2, a następnie kierowanie się nią aż do Świecka. Tam płatna A2 przechodzi w bezpłatną niemiecką A12. Po dojechaniu do skrzyżowania autostrad A113, A10 i A13, należy włączyć się do ruchu na A113 i kierować się na północ aż do samego Berlina.