Busy do Berlina Schonefeld

Super Travel 24 oferuje komfortowy dojazd na lotnisko Berlin Schonefeld grupom zorganizowanym, klientom indywidualnym oraz firmom. Nasze busy kursują niezawodnie od lat, prezentując wysoki poziom oraz komfort podróży. Jeśli zastanawiają się Państwo jak dojechać do Berlina, to nasz przewóz osób busem jest sprawdzoną opcją, która odpowie Państwa wszystkim wymaganiom.

Rezerwacja telefoniczna: 665 444 000

 • Z jakiego miejsca rozpoczyna się przewóz osób busem?

  Organizując nasz przewóz osób po Europie, najpierw ustalamy godzinę wyjazdu i zbieramy opłaty od wszystkich pasażerów. Następnie spotykamy się z podróżującymi w ustalonym miejscu. Jeśli chodzi o Poznań, to taką lokalizację stanowi parking przylegający do biurowca obok Hotelu Mercure, znajdującego się przy rondzie Kaponiera (naprzeciw salonu operatora telefonii komórkowej). Jeśli odbieramy klientów z portów lotniczych, czekamy na nich przy hali przylotów bądź odlotów.

  W przypadku grup przekraczających liczbę 5 uczestników, którzy rezerwują przejazd w tym samym czasie, istnieje możliwość rozpoczęcia lub zakończenia transferu w dowolnym punkcie na obszarze Poznania.

 • Czy busy posiadają dodatkowe miejsca na bagaże?

  Nasza flota to 8 oraz 9 osobowe samochody osobowe typu bus, więc z uwagi na to, że nie preferujemy dodatkowego miejsca na bagaże naszych podróżnych w np. przyczepach czy bagażnikach dachowych ich ilość jest dla jednej osoby jest ograniczona.

 • Ile bagażu mogę ze sobą zabrać?

  Każdy podróżny może zabrać ze sobą jedną dużą walizkę czy torbę oraz jedną sztukę bagażu podręcznego w dowolnej formie.

 • Jak długo trwa dojazd na lotnisko Schonefeld?

  Czas przejazdu z Centrum Poznania na lotnisko Schonefeld to 2h30min do 3h. Z uwagi na bardzo przewlekłe remonty dróg i dość często występujące kolizje drogowe po stronie niemieckiej prognozowany przez nas czas może ulec wydłużeniu.

 • Czy busy do Berlina – Schonefeld posiadają swój rozkład jazdy?

  Nasze samochody nie posiadają stałego rozkładu jazdy. Jednakże żaden z naszych potencjalnych Klientów nigdy nie pozostaje bez najbardziej odpowiedniej i dopasowanej do Jego potrzeb propozycji daty i godziny rozpoczęcia podróży.

 • Czy podczas trasy możliwe są postoje?

  Podczas każdej trasy możliwy jest jeden postój, który z reguły przypada w jej połowie i trwa maksymalnie 15 minut.

 • Jak mogę zarezerwować bilet?

  Rezerwacja i kupno biletu na nasz przewóz po Polsce oraz innych krajach Europy jest niezwykle łatwy. Wystarczy wykonać jedynie trzy kroki, aby wyruszyć w trasę z Super Travel:

  1. Zadzwonić pod nr 665 444 000 i ustalić szczegóły konkretnego przejazdu.
  2. Zapoznać się z fakturą pro forma, zawierającą w tytule szczegóły transferu, ustalone wcześniej z naszym pracownikiem, jaką wyślemy na Twój adres e-mail.
  3. Przelać opłatę za usługę na podane konto bankowe – po zaksięgowaniu się wpłaty, dostaniesz od nas FV, którą należy wydrukować, ponieważ to ona jest biletem.
 • Czy mogę zarezerwować bilet dla innej osoby?

  Oczywiście, że tak. W mailu, w którym przesyłacie Państwo dane do faktury wystarczy wskazać dane wszystkich towarzyszy podróży.

 • Ile kosztuje transfer Poznań – Berlin na lotnisko Schonefeld?

  Koszt dojazdu na lotnisko Schönefeld z Poznania to 110PLN brutto z VAT za osobę w jedną stronę. Jeśli zgromadzi się 6 lub więcej osób w jednym aucie, każda z nich otrzymuje rabat do 20%.

 • W co wyposażone są busy?

  Na naszych klientów czekają zawsze czyste i pachnące świeżością samochody wyposażone w klimatyzację osobno w części pasażerskiej, przyciemniane szyby oraz zestaw ładowarek i kabli potrzebnych do naładowania wszystkich możliwych urządzeń mobilnych dostępnych na Świecie.

 • Jak przygotować się do podróży?

  Najważniejszą sprawą jest punktualność z jaką należy stawić się ustalonym wcześniej miejscu odjazdu. Każdy z naszych podróżnych pragnie jak najszybciej dotrzeć do celu i jakiekolwiek opóźnienia w momencie wyjazdu są absolutnie wykluczone.

 • Ile wcześniej trzeba rezerwować przejazd w okresie świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku lub w czasie urlopu?

  Nasza baza samochodów i dość spora liczba w pełni dyspozycyjnych Kierowców sprawia, że dostępność przejazdów w potencjalnie mocno obleganych porach roku nie różni niczym pozostałej części roku.

 • Czy za dojazd na lotnisko Berlin – Schonefeld można płacić gotówką?

  Niestety nie. Jedynym sposobem zapłaty i potwierdzenia zawarcia umowy o przejazd jest przelew na podstawie wystawionej faktury proforma, która po zaksięgowaniu się wpłaty na naszym koncie przekształci się w fakturę VAT. W drodze wyjątku, kiedy rezerwacja zostanie dokonana w ostatniej chwili i środki nie zdążą się zaksięgować podróż z nami można rozpocząć na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.

Dojazd na lotnisko Schonefeld

Chcąc zapewnić sobie prosty dojazd na lotnisko Schönefeld w Berlinie, można zjechać autem z autostrady A113 odcinkiem “Schönefeld Süd”. Jeśli startujemy z centrum miasta, najlepiej jest kierować się autostradą miejską A100 połączoną z A113. Ta ostatnia łączy się z kolei bezpośrednio z obwodnicą noszącą nazwę Berliner Ring A10. Gdy znajdziemy się na skrzyżowaniu autostrad “Schönefelder Kreuz”, należy zjechać z tej trasy. Dojazd na lotnisko w Berlinie nie jest trudny z praktycznie żadnego kierunku, jako że nawet gdy jedzie się z Poczdamu, można dotrzeć na miejsce komfortową czteropasmową drogą federalną B96a.

Jak dojechać do Berlina – Schonefeld?

Droga lądowa dzieląca Berlin i Poznań wynosi 270 km i trasę tą da się przy korzystnych warunkach przejechać autem w nieco więcej niż 2,5h. Zakładając, że na 100 km jazdy spala się 7 litrów paliwa, koszt takiego przejazdu wynosi ok. 100 zł.

Jak dojechać do Berlina z Poznania? Na początek można udać się na południe ulicy Dolna Wilda, osiągając węzeł autostrady A2. W dalszym etapie podróż odbywa się drogą szybkiego ruchu (za opłatą) aż do przejścia granicznego z Niemcami na terenie Świecka. Tam poruszamy się już po bezpłatnej autostradzie niemieckiej A12. Potem trasa wiedzie do skrzyżowania autostrad A10 z A13 i A113, gdzie należy wybrać ostatnią z nich, gdyż ona kieruje się na północ aż do samego Berlina.